Zmień lokal

PIZZERIA Olsztyn, Burskiego 1 (róg Wilczynskiego)

89 543 21 92
Inne numery 89 543 21 93 89 543 21 94 502 456 675
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 23:00 piątek - sobota 10:00 - 24:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 28 zł

Nie masz pomysłu na obiad? A może szukasz smacznej pizzerii w Olsztynie, gdzie można zjeść najlepszą pizzę w mieście? Jeśli tak, to koniecznie musisz odwiedzić nasz lokal Telepizzy przy ulicy Burskiego 1, róg Wilczyńskiego.

Na prawdziwych miłośników dobrego smaku czekają tutaj wyśmienite pizze, pyszne makarony i wspaniałe sałatki! Na co tylko masz ochotę.

Nasze pizze przygotowujemy wyłącznie z naturalnych składników i używamy wyłącznie świeżo wyrabianego ciasta. To dlatego nasza pizza tak dobrze smakuje! Wybierz swoją ulubioną kompozycję smakową. Klasyczna Capricioca, typowo mięsna Trzy Mięsiwa albo wegetariańska Grecka - wszystko na cienkim, tradycyjnym lub puszystym cieście, by zaspokoić podniebienie każdego.

A może chciałbyś spróbować czegoś innego? Nie ma problemu, Telepizza to nie tylko pizza, ale także wyborne makarony penne w trzech rodzajach Serowa Biesiada, Bolognese i Carbonara. Ponadto do wyboru są także dwie sałatki Grecką i Cezar.

Gdy tylko poczujesz głód, przyjdź lub przyjedź do Telepizzy przy ulicy Burskiego 1, róg Wilczyńskiej! Swój samochód spokojnie zaparkujesz na naszym dużym parkingu, przeznaczonym wyłącznie dla gości lokalu.

Zabierz do nas całą rodzinę, dzieci szybko pokochają kącik zabaw, który dla nich przygotowaliśmy. Możemy także zorganizować wspaniałe przyjęcie urodzinowe, z mnóstwem atrakcji i zabaw.

Latem zapraszamy na posiłki do naszego ogródka, a w chłodniejsze dni rozgrzejesz się w pizzerii pyszną kawą z prawdziwego włoskiego ekspresu.

Telepizza to także idealne miejsce na spotkania biznesowy lub lunch. Zapewniamy darmowy dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz być cały czas online.

Nie zwlekaj, odwiedź nas przy ulicy Burskiego 1 w Olsztynie, albo skorzystaj z błyskawicznej dostawy do domu.

Zamów online, korzystając z bezpłatnej Aplikacji Telepizza lub zadzwoń pod numer 543-21-92.