Zmień lokal

PIZZERIA Olsztyn, Jagiellońska 52A

89 526 42 40
Inne numery 89 526 42 53 797 029 524
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 23:00 piątek - sobota 10:00 - 24:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 28 zł

Jeśli szukasz mniejsca na smaczny obiad, pamiętaj o pizzerii Telepizza. Mieścimy się przy ul. Jagiellońskiej 52A, niedaleko Tesco.

Dlatego jeśli wracaz z podróży i Twoim ostatnim przystankiem jest Olsztyn Główny, pamiętaj od pysznej, goracej pizzy dzieli cię tylko krótki spacer.

Zapraszamy mieszkańców osiedla Podleśna, Zatorze, studentów i uczniów okolicznych szkół, na wspaniałe pizze i atrakcyjne promocje. U nas zawsze znajdziesz promocję idealną dla siebie.

Dla większych grup proponujemy ofertę  Super Trio, jeśli jesteś sam, zamów 1 pizzę w atrakcyjnej cenie, a jeśli chcesz zostawić coś na pózniej wybierz ofertę Super duo - na dwie pizze.

Pizza to dla ciebie za mało?

W ofercie mamy też makarony lub sałatki. Na szybka przekąskę możesz wybrać salatkę. Mamy pizze klasyczne takie jak Margerita lub Hawajska, a także bezmięsne pyszności Grecką lub Wegetariańską. Dla smakoszy mięsnych kompozycji idealna będzie pizza Trzy Mięsiwa, lub sezonowe Pizza Zbójnicka z wiejską kiełbaską, wędzonym serem i żurawiną.

W menu widnieją także smaczne startery, na dobry początek każdej uczty, kanapki Bocadillo, hamburger de luxe, czy chrupiące rożki z ciasta wypełnione pysznymi składnikami. Wszystkie wyraniane z naszego świeżego ciasta.

A jeśli wolisz zamówić jedzenie do domu, możesz to zrobić przez internet, koszystając z plikacji Telepizza lub przez telefon.

Gorąca pizza trafi na twój stół w mgnieniu oka i bez dodatkowych kosztów, bowiem dostawa w strefie lokalu jest bezplatna.

Serdecznie zapraszamy!