Zmień lokal

PIZZERIA Radom, Toruńska 1

48 367 11 11
Inne numery 48 367 11 10 48 367 11 12 512 096 242
Godziny otwarcia niedziela - czwartek: 10.00 - 23.00 piątek - sobota: 10.00 - 24.00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 28 zł

Zakupy w Centrum Handlowym E. Leclerc w Radomiu zrobione? Czas na obiad w Telepizzy przy Toruńskiej. W naszym lokalu odpoczniecie i posilicie się po zakupowym szale.

Zachęcamy do wizyty wszystkich głodnych, bo podajemy pizze w każdym rozmiarze – max, duży, średni i mały na grubym lub cienkim cieście. Możecie zamówić u nas wszystkie wasze ulubione smaki takie jak Margerita, Hawajska, Capriciosa lub Peperoni.

Do każdej z nich wybieracie jeden z naszych czterech sosów – Czosnkowy, Pomidorowy, Jalapeno i Gyros.

W ofercie mamy też świetne makarony, sałatki, a dla bardzo głodnych startery, które można zamówić jeszcze przed obiadem. Z kolei po posiłku zachęcamy was do wypicia aromatycznej kawy lub herbaty. Na pewno nie wyjdziecie od nas z pustym portfelem, bo mamy mnóstwo korzystnych promocji, a wśród nich ofertę Super Trio. Zamawiacie trzy pizze, a za każdą z nich płacicie mniej niż poza promocją.

To wspaniała oferta dla tych, którzy robili zakupy w E.Leclerc całą rodziną, a teraz chcą zjeść wspólnie obiad w dobrej cenie. Jeśli wpadniecie do nas z dziećmi, to zachęcamy do skorzystania z kids menu i zamówienia jednej z naszych słodkich propozycji np. Słodkie Caramello.

Dla waszych pociech możemy także zorganizować wyjątkowe przyjęcie urodzinowe, na którym podamy ulubione dania wszystkich dzieciaków.

Zapewniamy, że składniki są w lokalu na Toruńskiej w Radomiu starannie dobrane i zawsze świeże. Nasze sery kusząco rozpływają się w ustach. Mięso jest soczyste oraz dobrze przypieczone. Z kolei pachnąca bazylia i świeże pomidory dopełniają smaku.

Mieszkańcy Radomia i ci będący przejazdem w tym pięknym mieście zjedzcie posiłek w Telepizzy! Chcecie zjeść pizzę, ale u siebie w domu na ulubionej kanapie? Zachęcamy do skorzystania z możliwości zamawiania online lub przez telefon.

Nie czekajcie! Już dziś skuście się na smaczną pizzę lub makaron z naszej oferty!