Zmień lokal

PIZZERIA Szczecin, Zaranie 9

91 464 39 19
Inne numery 91 464 39 30
Godziny otwarcia niedziela- czwartek 12:00-23:00 piątek- sobota 12:00-24:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 26 zł

Nietrudno zakochać się w Pomorskich pejzażach i smakach, zwłaszcza, gdy swoją kulinarną przygodę zacznie się od Szczecina. To tutaj znajduje się bowiem najlepsza pizza w mieście i okolicach – Telepizza przy ul. Zaranie. Tak, to prawobrzerze Olsztyna zaprasza na pyszną i gorącą pizzę do Telepizzy.

Gościmy więc miłośników klasycznych smaków w nowoczesnej odsłonie, którzy wpadają do nas na pizzę Hawajską, Margheritę, Pepperoni lub Capriciosę, po zwiedzaniu zjawiskowej Filharmonii im. Karłowicza.

Delektują się także świeżo mieloną kawą, kanapkami, sałatką lub makaronami – idealnymi na szybki lunch lub lekką przekąskę.

Kulinarni hedoniści odwiedzają nas ze względu na najcieńsze, ręcznie wyrabiane ciasto i składniki najwyższej jakości. Wyborne mięsa, doskonałe sery, świeże zioła, bogaty wybór sosów i dodatków kuszą gości, którzy wracają ze zwiedzania Zamku Książąt Pomorskich. Nasze różnorodne menu zaspokoi wymagania zarówno wegetarian, gustujących w lekkiej Italian Fit, jak i mięsożerców, fanów kultowej pizzy Trzy Mięsiwa. Głodni po wodnych szaleństwach nad Jeziorem Miedwie, delektują się tymi smakami.

Nigdy nie brakuje u nas promocji, świetnych ofert i rabatów, więc śmiało, ruszając w miasto, możesz zabrać za sobą całą rodzinę. Trzy duże pizze lub średnie w ofercie Super Trio zaspokoją Wasz głód.  

właszcza dzieciaki zachwycone będą słodkimi Caramello. A jeśli szukasz idealnego miejsca na kolację z ukochaną?

To przyjdźcie do nas na unikalną pizzę serce, która roztopi serce każdego zakochanego.

Potem romantyczny spacer do portu i wieczór doskonały masz zagwarantowany.

Ponieważ dbamy nie tylko o jakość naszego menu, ale także o komfort naszych gości, dlatego spełniamy ich życzenia: pizza pół na pół, dowolne dodatki na życzenie, darmowa dostawa do domu, zamówienia online i przez telefon.

Możesz też sprawdzić kaloryczność każdej pizzy. Prosto, szybko i wygodnie. Twoja ulubiona pizza trafi do Ciebie tak, jak lubisz: pachnąca i gorąca. Zapraszamy!