Zmień lokal

PIZZERIA WYSZKÓW, Pułtuska 109

29 753 17 03
Inne numery 29 753 17 04 29 753 17 05
Godziny otwarcia poniedziałek - czwartek: 10:00 - 23:00 piątek - sobota: 10:00 - 24:00 niedziela 12:00-23:00 Dostawa płatna 3 zł na terenie miasta. Zamówienie powyżej 30 zł - bezpłatna. Uwaga: oferty 3za1 i 2za1 oraz kupony rabatowe nie obowiązują w lokalu Wyszków. Lista obowiązujących promocji znajduje się w zakładce PROMOCJE
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Koszt dostawy: 3 zł Minimalna wartość zamówienia: 24 zł

Przyjechałeś pospacerować nad Bugiem i zastanawiasz się, gdzie zjeść obiad? Telepizza przy Pułtuskiej w Wyszkowie zaprasza na pyszny posiłek.

 Uzupełnić kalorie możesz u nas także po zakupach w Tesco, bo znajdujemy się naprzeciwko tego hipermarketu.

Nakarmimy wszystkich głodnych włoskich smaków, którzy mieszkają, zwiedzają i przejeżdżają przez Wyszków. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą przyjaciół, bo teraz w ofercie Super Trio możecie zyskać więcej za mniej.

Rodziców z dziećmi zapraszamy do skorzystania z naszego kąciku zabaw oraz zamawiania słodkich pyszności z kids menu. Dla małych ciasteczkowych potworów mamy w ofercie Pizzę Cookie Monster, a dla tych którzy marzą o wejściu na Wulkan Etna polecamy Pizzę Choco Vulcano. Jeśli jest taka potrzeba, to z radością zorganizujemy dla naszych najmłodszych klientów niezapomniane przyjęcie urodzinowe. Rodzice mogą również zamówić słodką pizzę, ale nie muszą, bo w menu mamy też stare dobre klasyki. Do wyboru są pizze Margerita, Hawajska, Peperoni, a także Capriciosa oraz inne znane i nieznane smaki. Serwujemy również makarony Penne Carbonara, Penne Bolognese oraz sałatki na przystawki.

U nas roślinożercy i mięsożercy znajdą coś dla siebie. Wszystkie pizze w naszym lokalu są dostępne w czterech rozmiarach – duże, max, małe, średnie – na ręcznie wyrabianym grubym lub cienkim cieście. Przygotowujemy je ze starannie dobranych składników.

Dlatego w pizzerii na Pułtuskiej w Wyszkowie mięso jest soczyste, a świeża bazylia, oregano i warzywa sprawiają, że smak naszych potraw jest niepowtarzalny.

 Zamawiacie, co chcecie, bo każdy wybierze coś dla siebie, w naszym różnorodnym menu. Jesteście głodni? Nie ma na co czekać! Wpadajcie na pyszny posiłek do Telepizzy w Wyszkowie.

Wyjdziecie od nas zadowoleni i najedzeni do syta. Macie ochotę skorzystać z tej wyjątkowej oferty, ale wolicie zostać w domu? Nie ma sprawy! Zamówcie pizzę przez telefon lub Internet, a my ją dowieziemy prosto w wasze ręce z bezpłatną dostawą.