Zmień lokal

PIZZERIA Warszawa, Rogalskiego 1F

22 671 22 11
Inne numery 22 671 22 95 22 671 22 77 502 456 605
Godziny otwarcia niedziela - czwartek: 11.00 - 23.00 piątek - sobota: 11.00 - 24.00
Dostępność piwa: nie Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 27 zł

Czy można zjeść najlepszą pizzę nad Balatonem, siedząc przy stoliku w Warszawie?

Tak, bo restauracja Telepizza przy ulicy Rogalskiego na Pradze Południe znajduje się nieopodal lokalnego Parku nad Balatonem. Ulubione miejsce wypoczynku i spacerów mieszkańców praskiej strony Wisły, mieści się więc w doskonałej bliskości od ich ulubionej pizzerii.

Jeśli mieszkasz na Saskiej Kępie, Gocławiu to masz szczęcie jesteśmy blisko.

Po zakupach, przed urządzaniem domu, wracając z pracy ze Śródmieścia czy Saskiej kępy, warto odwiedzić naszą pizzerię na Pradze. Wpaść możesz do nas na ulubioną pizzę Pepperoni i Hawajską. Spróbować sezonowych nowości z sosami, grzybami, serami, świeżymi ziołami. Każda pizza to gwarancja świeżych składników i ręcznie wyrabianego ciasta.

Są wśród nich prawdziwe skarby dla uwielbiających dobre mięsiwa, jak i pozycje lżejsze, wegetariańskie. Lekkie sałatki, kanapki i pasty na szybki lunch dla zapracowanych.

Tych, co w drodze do Centrum Zarządzania Wszechświatem lub wracających z rodzinnego spaceru do ZOO lub znad Wisły. Duże, średnie i małe pizze w najlepszej cenie znajdziesz w naszej pizzerii na Pradze. Cała Warszawa wie, że tylko u nas znajdziesz unikalne pizze serce na specjalne okazje i słodkie Caramello dla dzieciaków.

Na deser dla rodziców i fajnych znajomych: świeżo palona kawa i Caramello.

Spokojnie, kaloryczność każdego dania sprawdzisz u nas od ręki.

Wygodnie też zapłacisz kartą lub gotówką. Naszą szybką i darmową dostawę uwielbiają też studenci, którzy chętnie zamawiają trzy duże lub średnie pizze w ofercie Super Trio z okazji zaliczenia sesji, piątkowej domówki, lub wieczoru z 7 sezonami „Gry o Tron”. Z darmową dostawą do domu, przez internet, aplikację lub telefon. Albo odbierają w lokalu.

Kulinarni hedoniści, miłośnicy pizzy, blogerzy, wiedzą, że dobra pizza to kwestia smaku.

Dlatego na Bemowie, Mokotowie, czy w Centrum wybierają pizzę w pizzerii Telepizza.

I zawsze dostają super cenę, ofertę czy rabat. Zapraszamy.