Zmień lokal

PIZZERIA Warszawa, Trakt Brzeski 68 (Warszawa-Wesoła)

22 773 05 60
Inne numery 22 773 05 61
Godziny otwarcia niedziela - czwartek: 11:00 - 23.00 piątek - sobota: 11:00 - 24.00
Dostępność piwa: nie Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 29 zł

Warszawa - Wesoła to tutaj jest najlepsza pizza i mieście i tutaj można dobrze zjeść na obiad lub lunch w pracy. Odwiedź naszą pizzerię przy ulicy Trakt Brzeski i zobacz, jak się zmieniliśmy!

Nasza restauracja przeszła bardzo duży remont, zachwyci Cię nowy image Telepizzy. Nasz lokal jest teraz przystosowany dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózku inwalidzkim. Na sali wisi telewizor, na którym puszczamy między innymi teledyski do piosenek z pierwszych miejsc list przebojów. To miły dodatek, napewno urozmaici i uprzyjemni posiłek.

Kiedy potrzebujesz być cały czas online do twojej dyspozycji będzie darmowa sieć Wi-Fi - tak, abyś podczas służbowego lunchu miał wszystkie ważne maile pod kontrolą.

Otworzyliśmy także letni ogródek. Gdy jest ciepło, zachęcamy do jedzenia na świeżym powietrzu, gdzie każda potrawa smakuje najlepiej. A dla dzieci stworzyliśmy możliwość zorganizowania urodzin w Telepizza! Nasi wyszkoleni animatorzy zadbają o mnóstwo zabaw i atrakcji, rzecz jasna z wypiekaniem własnej pizzy.

Nasze pizze przygotowujemy wyłącznie z naturalnych składników i zawsze świeżego, ręcznie wyrabianego ciasta. To dlatego nasza pizza tak dobrze smakuje!

Wybierz swoją ulubioną kompozycję smakową spośród prawie pięćdziesięciu pozycji od klasycznej Margherity, przez przepyszną Primaverę aż po wyborne Trzy Mięsiwa dla prawdziwych mięsożerców.

Podniebienia wegetarian na pewno zadowolą pizze Grecka lub Serowa. Jeśli chcesz spróbować czegoś innego, to mamy wyborne włoskie makarony Penne w trzech rodzajach: Serowa Biesiada, Bolognese i Carbonara, a także dwie pyszne sałatki Grecką i Cezar oraz pysznego kurczaka: chrupiące skrzydełka i stripsy. Dla każdego to, co lubi!

Do lokalu przy ulicy w Warszawie - Wesołej przy ulicy Trakt Brzeski 56 oczywiście możesz przyjechać samochodem, zapewniliśmy duży parking dla naszych gości. Zapraszamy już dzisiaj!

Jeśli nie chcesz wychodzić z domu, możesz zamówić jedzenie online lub telefonicznie a my dostarczymy ciepłą pizzę lub gorący makaron wprost pod Twoje drzwi. Po prostu zadzwoń pod numer (0-22) 773 05 60.