W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego na terenie całego kraju Telepizzę można zamówić w dostawie lub na wynos. Konsumpcja na miejscu jest wstrzymana do odwołania.
Zmień lokal

PIZZERIA Włocławek, Kilińskiego 5

54 231 57 70
Inne numery 54 232 48 29 54 232 48 97
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 11:00 - 22:00 piątek - sobota 11:00 - 23:00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 28 zł

Nieopodal pięknego Parku im. Henryka Sienkiewicza we Włocławku znajduje się galeria Wzorcownia, a w niej lokal serwujący najlepszą pizzęTelepizza! Jest to idealne miejsce na ukoronowanie weekendowego spaceru Włocławskimi Bulwarami, wizycie w Centrum kultury Browar B albo udanych zakupów. W Telepizzy na Kilińskiego możecie się również nastroić pozytywnie przed rozpoczęciem shoppingu, lub po koncercie w Lucky Star a najlepiej wpadnijcie tutaj przed i po zaplanowanych atrakcjach.

W naszym menu do wyboru są znane wszystkim klasyki, czyli pizza Margerita, Hawajska i pizza Peperoni, ale możecie wybrać też coś z makaronów Penne Carbonara, Penne Bolognese, a jako przystawkę zamówić sałatkę.

Do Telepizzy we WZORCOWNI na Kilińskiego zapraszamy zarówno wegetarian jak i miłośników mięsa – wszyscy znajdziecie coś dla siebie! Gwarantujemy, że z naszej pizzerii nikt nigdy nie wyszedł głodny. Do wyboru są pizze duże, max, małe i średnie, a wszystkie można zamówić na grubym, tradycyjnym lub cienkim – ręcznie wyrabianym – cieście.

Nasze dania są przyrządzane przez zaangażowanych w swoją pracę kucharzy i z dobrze wyselekcjonowanych składników. Mięso jest pyszne i kusi aromatem. Obok naszych serów rozpływających się w ustach nikt nie przejdzie obojętnie. Natomiast świeża bazylia, oregano i pomidory sprawiają, że wyjątkowego smaku pizzy nie da się zapomnieć.

Wiemy, że na zakupy zazwyczaj nikt nie przychodzi sam, dlatego w ofercie Telepizzy we WZORCOWNI mamy promocję Super Trio. Zapraszamy na trzy pyszne pizze w zaskakująco niskiej cenie.

Ta promocja idealna jest również dla kibiców, nie tylko fanów piłki nożnej ale również kibiców Anwil Włocławek naszej koszykarskiej dumy, której kibicujemy tak samo jak footbolowej Reprezentacji Polski.

Dla rodziców, którzy chcieliby nagrodzić swoje dzieci lub wracających ze znajdującego się tuż obok Multikina, jest świetna wiadomość – mamy w kids menu, ulubione przez dzieci pizze i słodki deser Caramello, rożki z ciasta z nadzieniem krówkowym. Mali goście na pewno będą zachwyceni!

Przyjdźcie do Telepizzy we Włocławku  i cieszcie się wspólnie spędzonym czasem w naszej pizzerii. Dla wszystkich, którzy wolą zjeść pizzę u siebie w domu mamy ofertę na wynos. Zadzwoń lub zamów przez internet. Z przyjemnością dostarczymy twoje zamówienie bez dodatkowych opłat. Nie czekaj! Skosztuj naszej wspaniałej pizzy już dziś.