Zmień lokal

PIZZERIA Wołomin, Wileńska 51

22 776 44 45
Inne numery 22 776 44 47 22 773 20 61
Godziny otwarcia niedziela - czwartek: 11.00 - 23.00 piątek - sobota: 11.00 - 24.00
Dostępność piwa: tak Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 29 zł

Jaka jest najlepsza pizza w Lizbonie, Barcelonie, Tel Avivie, Warszawie i Wołominie?
To Telepizza! Gdzie zjesz najlepszą pizzę Margherita i Pepperoni?

W pizzerii Telepizza przy ulicy Wileńskiej. Bo tylko tutaj dostaniesz cienkie, ręcznie wyrabiane ciasto i bogate, różnorodne menu.

Od pizz klasycznych, jak pizza Caprisciosa po sezonowe nowości. Sery, mięsa, sosy, świeże zioła – wszystko najwyższej jakości.

Zawsze też obowiązują u nas super ceny, rabaty i oferty. Szukasz pomysłu na rodzinny obiad? Zamów trzy duże lub trzy średnie pizze w ofercie Super Trio. Najecie się do syta. Dzieciaki pokochają nasze słodkie pizze Choco Vulcano i Cookie Monster. Słodkie pizze to świetny pomysł także na Dzień Dziecka.

A może szukasz miejsca na szybki, lekki lunch, bo jesteś zapracowany? Wpadnij do nas na lekkie sałatki, smaczne kanapki i pożywne makarony.

Dla tych, co nie mają czasu gotować lub potrzebują inspiracji na kolację ze znajomymi – przywieziemy pizzę do domu – mamy darmową dostawę w całym mieście. Wygodną płatność kartą lub gotówką i super-prosty system zamówień, przez internet lub telefon. Najlepsze jedzenie w Wołominie. Po prostu spróbuj!

Wpadnij do nas ze znajomymi na mecz. Na dużym TV obejrzycie, jak gra nasza reprezentacja, a gorące emocje i kibicowanie podgrzeje maxi gorąca pizza i zimne napoje. A może wpadłeś tylko na chwilę po sycącą mięsną pizzę i lekką wegetariańską dla swojej drugiej połówki? Wypieczemy ją szybciutko, byś zawiózł ją do domu – gorącą i pachnącą. Zakochani często zamawiają u nas unikalną pizzę serce. To dobry pomysł na randkę lub Walentynki. Googlujesz „najlepsza pizza Wołomin”? To wiesz, że wyskoczy pizzeria Telepizza. Głodnych najlepszej pizzy, na przykład po zakupach w Galerii Wołomin, zapraszamy na pyszną pizzę w super cenie.

Każdy w Warszawie, Wołominie i okolicy wie, że wszystkie drogi prowadzą do Telepizzy przy ulicy Wileńskiej. Rekomendują to kulinarni blogerzy, bo wiedzą, że dobra pizza to kwestia smaku. Zapraszamy codziennie, od rana do wieczora. Do zobaczenia!