Zmień lokal

PIZZERIA Wrocław, Horbaczewskiego 21a

71 784 56 03
Inne numery 71 784 56 02 71 352 36 30 502 456 657
Godziny otwarcia niedziela - czwartek 10:00 - 24:00 piątek - sobota 10:00 - 01:00
Dostępność piwa: nie Płatność kartą: tak (w lokalu i dostawie) Dostawa gratis w ograniczonej strefie Minimalna wartość zamówienia: 28 zł

Jeśli pizza we Wrocławiu to tylko Telepizza Horbaczewskiego. Najlepsze pizze i promocje znajdziesz zawsze u nas.

Udało wam się dzisiaj przejść cały Park Zachodni we Wrocławiu? Poznaliście wszystkie rosnące tam drzewa, byliście na polanie widokowej i szliście aleją dębową?

Jesteście wspaniali i na pewno bardzo głodni!

Dlatego zapraszamy do – znajdującej się kilkaset metrów od Parku ZachodniegoTelepizzy przy ulicy Horbaczewskiego.

Przyjdźcie, rozgośćcie się i zamówcie na obiad pizzę Margeritę, Hawajską, Peperoni albo Capriciosę. Jeśli nie macie ochoty na pizzę, to możecie zamówić jeden z naszych makaronów np. Penne Bolognese lub Penne Carbonara.

Zapraszamy wegetarian i mięsożerców!

W naszym menu obie te grupy znajdą coś dla siebie i najedzą się do syta w dobrej cenie. Wpadacie do nas z przyjaciółmi? Świetnie się składa, bo mamy ofertę Super Trio.

Zamawiacie trzy pizze w niższej cenie niż poza promocją. Każdą pizzę podajemy w czterech rozmiarach – małym, dużym, max lub średnim.

Dodatkowo możecie je zamawiać na grubym, tradycyjnym lub cienkim cieście. Jest ono zawsze świeże i ręcznie wyrabiane tylko z naturalnych składników. Wszystkie dania w Telepizzy we Wrocławiu są przygotowywane z najlepszych, specjalnie wybranych, produktów.

 Do pizzerii na Horbaczewskiego możecie wpadać z pociechami.

Dla waszych kochanych urwisów organizujemy także niezapomniane przyjęcia urodzinowe z naszym menu w roli głównej. Wystarczy, że zadzwonicie, a my zajmiemy się organizacją imprezy.

 Jeszcze się zastanawiacie? Nie czekajcie! Wpadajcie na pyszny obiad, lunch lub przekąskę do Telepizzy we Wrocławiu. Nie macie ochoty na spacer, bo pada?

Możesz zamówić jedzenie z dostawą do domu, telefonicznie lub online. Masz również możliwość zamówienia pizzy telefonicznie i odbioru swojego zamówienia w jednej z czterech pizzerii we Wrocławiu. Zachęcamy do zamawiania pizzy, sałatek, makaronów i pozostałych produktów przez internet.

Zamawiając pizzę przez internet jako zarejestrowany użytkownik, masz dostęp do najlepszych promocji, specjalnych rabatów oraz innych udogodnień.

Pamiętaj, że zakładając konto masz dostęp do swoich poprzednich i ulubionych zamówień, możesz również wybrać dogodny sposób płatności. Najlepsza pizza i promocje we Wrocławiu. Zapraszamy!