O Firmie

Baner Telepizzy

Kim jesteśmy

Telepizza to międzynarodowa sieć pizzerii, dostarczająca pyszne i gorące pizze do domów w niespełna 70 miastach w całej Polsce. Na całym świecie Telepizza posiada ponad 1300 lokali, poza Polską, jesteśmy obecni w takich krajach, jak Hiszpania, Chile, Portugalia, Kolumbia, Peru i wiele innych. Nasza specjalnością jest pizza - zawsze ręcznie wyrabiana i przygotowana wyłącznie na bazie świeżego, naturalnego ciasta. W naszym menu, coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy klasyki, jak i osoby szukające w pizzy nowych, nietypowych smaków. Telepizza to niezapomniany smak, pysznych i gorących pizz, którymi możesz cieszyć się każdego dnia i w każdym, wygodnym dla Ciebie miejscu.

1300 Lokali na świecie

Miejsca na świecie, w których działa Telepizza
Ciasto do przygotowania pizzy

Naszym sekretem jest ciasto - Fresh & Handmade

Na czym polega sekret naszego ciasta?
Na tym, że ono jest naturalne, świeże i ręcznie wyrabiane oraz, że nie mrozimy i nie przygotowujemy ciasta na zapas. Ciasto Telepizza wyrabiamy z najwyższej jakości mąki, bez używania żadnych konserwantów i ulepszaczy. Po otrzymaniu zamówienia każda z naszych pizz jest ręcznie formowana przez naszych pracowników specjalnie dla Ciebie i ze składnikami jakie wybierzesz.

Wkładamy dużo wysiłku i starań w to, żeby nasze ciasto było jak najlepsze - począwszy od starannego doboru i kontroli składników ciasta, poprzez jego codzienną jego produkcję, aż po regularne oraz częste dostarczanie świeżego ciasta do naszych pizzerii. Niezwykle istotne jest staranne wyszkolenie naszych pracowników w sztuce formowania pizzy, po to żeby każdy z naszych klientów otrzymał ją jak najlepszą i zgodną z naszymi standardami.

Pizza z dostawą

Jedyną rzeczą lepszą od pysznej i gorącej pizz jest … pyszna i gorąca pizza dostarczona wprost do Ciebie.

Dlatego, jeśli jesteś w domu i nie masz ochoty nigdzie się ruszać, to my odwiedzimy Ciebie i dostarczymy Ci gorącą pizzę z chrupiącym ciastem, ciągnącym się serem i pysznymi dodatkami. Zresztą nie musisz być w domu, możesz zamówić naszą pizzę do pracy, na spotkanie, na imprezę, albo… - albo w każde inne miejsce jakie sobie wybierzesz. Pamiętaj – każda okazja jest dobra na pyszną pizzę, która sama dotrze do Ciebie!

Zdjęcie dostawcy z Telepizzy

Z hiszpanii do Polski

Telepizza wywodzi się
z Hiszpanii,
pierwszy lokal
został otwarty w 1988 roku w Madrycie.

Mapa Hiszpanii w kolorach flagi - czerwono żółto czerwonej


Telepizza wywodzi się z Hiszpanii, pierwszy lokal został otwarty w 1988 roku w Madrycie. Do Polski Telepizza zawitała w 1992 r, a pierwszy lokal powstał w Warszawie przy ulicy Prostej. Obecnie sieć krajowa liczy prawie 120 restauracji i sukcesywnie się rozwija dzięki wprowadzonemu w 2001 r. systemowi franczyzowemu. Od momentu, gdy z pizzerii na ul. Prostej w Warszawie wyjechała pierwsza pyszna i gorąca pizza, sieć Telepizza w naszym kraju ciągle się rozwija i rozszerza swoją działalność na coraz to nowsze miasta.

Świat pizzy ma smak

Zdjęcie pizzy na tle najbardziej kultowych budowli świata

Kulinarna różnorodność otaczającego nas świata to niewyczerpane źródło inspiracji dla naszych pizz – od smaków orientu, poprzez wyszukany włoski styl, aż po solidną prostotę kuchni niemieckiej, wszędzie można znaleźć pomysł na nowy smak pizzy. Każda z naszych pizz to kulinarna przygoda, mała podróż w czasie i w przestrzeni - czy to w odległe kraje, czy to w góry, czy na … jesienne grzybobranie. To właśnie umiejętny i staranny dobór składników, połączony z kreatywnością i otwartością na smaki świata, jest oprócz naszego wyjątkowego ciasta, największym sekretem naszych pysznych pizz, przygotowanych po to by zaspokoić nawet najbardziej wysublimowane gusta naszych klientów.