Informacja o alergenach

Banner

Wszystkie nasze produkty zawierają, lub mogą zawierać następujące alergeny wraz z ich pochodnymi:

·        Zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut o ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne.

·        Jajka i produkty pochodne.

·        Ryby i produkty pochodne.

·        Orzeszki ziemne i produkty pochodne.

·        Soja i produkty pochodne.

·        Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

·        Seler i produkty pochodne.

·        Gorczyca i produkty pochodne.

·        Nasiona sezamu i produkty pochodne.

·        Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2.

·        Orzechy tj. migdał, orzech laskowy, orzech, orzechy nerkowca, orzechy laskowe, pistacje, orzech makadamia i produkty pochodne.

Dokładna lista alergenów, jakie zawiera każda z naszych pizz.

PODSTAWOWE

Pizza Mięsna: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Funghi: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

KLASYCZNE

Pizza Capriciosa: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Kebab: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Peperoni: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Pizza Hawajska: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Rimini: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Pizza Barbados: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Teksański Kurczak: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Primavera: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

WYŚMIENITE

Pizza Barbecue Habanero: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Hot Habanas: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Pizza Arabeska: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Italian Fit: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne.

Pizza Biesiada Smaków: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Królewska Gouda: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Pizza Hawana Maiz: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Grecka: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Pizza Kebab DeLuxe: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Neapolitana: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2.

Pizza Grill: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Uśmiech Boryny: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Biesiada Serowa: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Pizza Tonno: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Jajka i produkty pochodne.  Ryby i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne.

EKSKLUZYWNE

Pizza Kurkowa Uczta: zboża zawierające gluten(pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne( łącznie z laktozą). Soja i produkty pochodne. Seler i produkty pochodne. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2. Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Drwala: zboża zawierające gluten(pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne( łącznie z laktozą). Soja i produkty pochodne. Seler i produkty pochodne. Jajka i produkty pochodne. Ryby i produkty pochodne. Orzechy tj. migdał, orzech laskowy, orzech, orzechy nerkowca, orzechy laskowe, pistacje, orzech makadamia i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Parma Fit: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Jajka i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Pizza Big Meat BBQ: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Trzy Mięsiwa: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Jajka i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Orzechy tj. migdał, orzech laskowy, orzech, orzechy nerkowca, orzechy laskowe, pistacje, orzech makadamia i produkty pochodne. Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne. Nasiona sezamu i produkty pochodne.

Pizza Meksykańska: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Gorczyca i produkty pochodne. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2.

Pizza Carbonara: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Pizza Piekielny Kurczak: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2.

Pizza Boryna na Hawajach: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Barbecue: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Wegetariańska: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Pizza Tropikalny Kurczak: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Amerykańska: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Hot: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2.

WYSZUKANE

Pizza Królowa 6 Serów: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Jajka i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Orzechy tj. migdał, orzech laskowy, orzech, orzechy nerkowca, orzechy laskowe, pistacje, orzech makadamia i produkty pochodne.

Pizza Ekskluzywna: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Pizza Jalapeño: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Gorczyca i produkty pochodne.


Dokładna lista alergenów, jakie zawiera każdy z dodatkowych produktów:

STARTERY

Mini Calzzone - szynka: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Mini Calzzone - boczek: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Mini Calzzone - peperoni: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Mini Calzzone - kiełbasa: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Gorczyca i produkty pochodne.

Pieczywo czosnkowe: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne.

Pieczywo czosnkowe z serem: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Jajka i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Pieczywo czosnkowe z peperoni: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Jajka i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Bocadillo z kurczakiem: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Kebab Stambuł DeLuxe: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Gorczyca i produkty pochodne.

Hamburger Deluxe XXL: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Jajka i produkty pochodne. Ryby i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Orzechy tj. migdał, orzech laskowy, orzech, orzechy nerkowca, orzechy laskowe, pistacje, orzech makadamia i produkty pochodne. Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Tortilla Mięsna: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Jajka i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Gorczyca i produkty pochodne.

Tortilla Meksykańska: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Jajka i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Gorczyca i produkty pochodne.

Caramelo: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Jajka i produkty pochodne. Orzeszki ziemne i produkty pochodne. Orzechy tj. migdał, orzech laskowy, orzech, orzechy nerkowca, orzechy laskowe, pistacje, orzech makadamia i produkty pochodne.

SAŁATKI

Sałatka Grecka: mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Gorczyca i produkty pochodne. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2.

Sałatka Cezar: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Jajka i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2.

SOSY DO PIZZY

Sos pomidorowy łagodny: soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Sos pomidorowy pikantny: soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Sos czosnkowy: mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Sos gyros: mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Gorczyca i produkty pochodne.

SOSY DO SAŁATEK

Sos vinaigrette: dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2.

CRUNCHY CHICKEN

Skrzydełka z kurczaka - BBQ: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Skrzydełka z kurczaka - pikantne: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Stripsy z piersi kurczaka - łagodne: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Jajka i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

Stripsy z piersi kurczaka - pikantne: zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut i ich odmiany hybrydowe) i produkty pochodne. Jajka i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą). Seler i produkty pochodne. Gorczyca i produkty pochodne.

SKŁADNIKI

Ser śródziemnomorski: Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Ser pleśniowy: Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Ser gouda wędzona: Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Ser GranGusto: jajka i produkty pochodne. Soja i produkty pochodne. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).

Papryka Jalapeño: Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg / kg lub 10 mg / litr w przeliczeniu na SO2.