WAŻNE: od 24.10.2020 konsumpcja w restauracji na miejscu zostaje zawieszona do odwołania. Zamówienia realizujemy z dostawą oraz na wynos.

 

   Wspaniałą pizzę można przyrządzić tylko na doskonałym cieście – dlatego tak dużo uwagi przykładamy do jego jakości. Przy produkcji ciasta do pizzy Telepizza korzysta wyłącznie z naturalnych składników – nasze ciasto składa się tylko z mąki, wody, drożdży, odrobiny oleju i szczypty soli. Choć lista składników jest krótka, to ich umiejętny dobór połączony z naszą sekretną recepturą sprawia, że ciasto jest tak wyjątkowe. Poza niesamowitym smakiem, nasze ciasto wyróżnia się naturalnością i brakiem sztucznych ulepszaczy.    Ale to nie wszystko, bo poza przyrządzeniem wspaniałego ciasta trzeba dostarczyć je do lokali – bardzo się staramy aby nasze pizzerie zawsze miały świeże ciasto. Wiemy, że warto, bo smak naszej pizzy i zadowolenie klientów rekompensuje nam cały trud. Dbamy o to by nasze jedzenie do domu było najwyższej jakości.

   Tak wspaniałe ciasto zasługuje na szacunek, dlatego wyrabiamy je wyłącznie ręcznie, przy zachowaniu specjalnej procedury, tak żeby ciasto było idealnie wyrośnięte i po prostu … doskonałe!